Předokenní rolety

Předokenní roleta s viditelným krycím boxem. Tento typ rolety je určen pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.
Předokenní roletu lze namontovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení předokenní rolety na okna do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento roletový systém nevytváří tepelné mosty.

VÝHODY ROLET

 • Rychle a jednoduše lze namontovat roletu na rám okna nebo fasádu stávající budovy bez nutnosti stavebních úprav. Jednoduše se tak obejdete bez stavebního povolení.
 • Integrovaná síť proti hmyzu -j edná se o jednoduché řešení, kdy hřídel s pružinou pro síť je umístěna přímo v roletovém boxu. Chod sítě proti hmyzu je naprosto nezávislý na roletovém systému.
 • Široká nabídka roletových boxů umožňuje svým jednoduchým designem začlenění do architektury každého objektu. Užijte si dokonalé venkovní stínění a různé formy stínící techniky pro každý okamžik.

Zaomítací rolety

Zaomítací venkovní rolety se montují pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.

Roleta je charakteristická zaomítacím boxem. Box je odizolovaný a umístěný ve zdi nad okenním otvorem. Box dokonale splyne s budovou po dokončení fasády.

VÝHODY ROLET

 • Skrytý box. Roleta se navíjí do boxu, který je skrytý buď v roletovém překladu nebo v zaomítacím boxu.
 • Snadná revize a údržba. Přestože je box skrytý, v případě revize nebo údržby je do roletového boxu zachován snadný přístup pomocí revizní klapky, která je umístěná ve spodní části boxu.
 • Integrovaná síť proti hmyzu Jedná se o jednoduché řešení, kdy je hřídel s pružinou pro síť umístěna přímo v roletovém boxu.Chod sítě je přitom naprosto nezávislý na roletovém systému.

Nadokenní rolety

Systém nadokenní rolety je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.
Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Nadokenní rolety jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce.

VÝHODY ROLET

 • Snadný přístup z interiéru. Roletový box je umístěný směrem do místnosti, odkud je do něj v případě montáže nebo revize v budově s problematickým přístupem zvenčí snadný přístup.

 • Montáž současně s oknem. Montáž oken i rolety je řešena v jednom kroku, čímž ušetříte čas i peníze.

 • Dostatek světla. Velkou předností této stínicí techniky je umístění roletového boxu nad okno. Tímto způsobem je zajištěn dostatečný přístup světla zvenčí do interiéru.

Rolety do překladů

Rolety do překladů jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.

Překlad má následně dvě funkce: nosnou, a rovněž slouží jako schránka pro roletový bal. Součástí překladu je tepelná izolace. Roletu lze do překladu namontovat až po úplném dokončení stavby, kdykoli během jejího užívání.

VÝHODY ROLET

 • Bezpečnost. Při zapuštění vodicích lišt rolet do zdiva ostění otvoru zvýšíte míru zabezpečení proti vloupání.
 • Rychlost montáže. Roletový překlad je komplexní výrobek, který se na stavbě nemusí pracně skládat z několika částí. Pouze se osadí na zdivo.
 • Snadná údržba. Prostor s roletou je chráněn proti nečistotám hustými kartáčky, údržba se pak provádí odnímatelnou revizní klapkou.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu lícující jsou vhodné pro montáž do všech druhů plastových, hliníkových a dřevěných EURO oken. Velmi užitečný doplněk pro letní měsíce pro pohodlné větrání.

 • subtilní a nenápadná konstrukce z kvalitních hliníkových profilů
 • barevné provedení k bílým oknům i k imitacím dřeva
 • jednoduchá montáž a demontáž při sezónním použití

Screenové clony

Screenové clony, zkráceně screeny (nebo screenové rolety, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

VÝHODY screenových clon

 • Úspora energie
 • Ochrana proti větru, hmyzu, dešti a prachu
 • Regulace světla za stálého kontaktu s okolím
 • Screeny v pergolách

Zipscreen

Systém nadokenní rolety je určen pro zabudování předokenních rolet vcelku s oknem, s krycím boxem viditelným nebo zapuštěným do konstrukce pod fasádní systém.
Roletový box je zateplen polystyrenovou vložkou a je opatřen revizním víkem. Nadokenní rolety jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce.

Screen

Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled.

Jednoduchá varianta screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčená ve vodících lištách. Je vhodná do všech typů rodinných domků či administrativních budov.

Cablescreen

U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné.

Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Budovám dodává jednoduchý, minimalistický a ničím nerušený vzhled.

Zatemňovací rolety

Existuje několik způsobů, jak místnosti zcela zatemnit. Předokenní exteriérové stínění - screenové clony - vám může tento požadavek velmi snadno a elegantně zajistit.

KOMPLETNÍ SERVIS STÍNĚNÍ, GARÁŽOVÝCH VRAT, OKEN A DVEŘÍ

NABÍZÍME VÁM ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS GARÁŽOVÝCH VRAT

Situaci zhodnotíme a navrhneme vám vhodné řešení.

Zavolejte 775 300 489
Kontaktujte nás

OKNA

plastová, dřevěná, hliníková

DVEŘE

plastové, dřevěné, hliníkové

VRATA

garážová, sekční, posuvná

STÍNĚNÍ

rolety, žaluzie, clony

KONTAKT

váš DODAVATEL OKEN, DVEŘÍ, GARÁŽOVÝCH VRAT A STÍNICÍ TECHNIKY

Martin Stehno

IČ: 76137252

realizace webu: signall.cz