řídící jednotky domácnosti

Connexoon
Řídící jednotka pro domácnost

Connexoon® Vám umožní centralizovat, ovládat a programovat připojená zařízení v prostředí Vašeho domova, a to díky připojení k internetu.
Každý výrobek v domě může být ovládán pomocí mobilního telefonu (iOS a Android). U všech produktů je zobrazena aktuální poloha nebo stav každého výrobku: - jsou uzamčeny vchodové dveře? - jsou zatažené rolety? - je zhasnuto? Aplikace pro stínění, terasu a řízení vstupu. U aplikace Window můžete vytvořit a spouštět až 4 scénáře pro současné ovládání několika připojených zařízení. S aplikací Terrace nastavíte jedním stisknutím požadovanou atmosféru a můžete produkty nechat automaticky řídit pomocí čidel. Díky aplikaci Access, vás Váš domov může díky funkci geolokalizace přivítat dle požadovaného nastavení (automaticky otevře bránu a rozsvítí světla).

Výhody:

  • Centralizace všech připojených zařízení
  • Vizualizace stavu v reálném čase
  • Vzdálené ovládání řízení přes internet pomocí telefonu
  • Kompatibilní s io homecontrol produkty

TaHoma Premium
Řídící jednotka pro domácnost

Popis Řídící jednotka TaHoma Premium umožňuje ovládat zařízení Somfy a dalších výrobců v domě přes internet. Ovládání je možné přes webové rozhraní pomocí PC, tabletu nebo mobilního telefonu.
Každý výrobek v domě může být ovládán pomocí PC, tabletu nebo mobilního telefonu. U io-homecontrol® a dalších vybraných produktů je zobrazena aktuální poloha nebo stav každého výrobku: - jsou uzamčeny vchodové dveře? - jsou zatažené rolety? Je zhasnuto? Scénáře: Umožňuje snadnou tvorbu scénářů, které mohou být aktivovány buď manuálně nebo v závislosti na čase nebo na čidlech. Snadná tvorba denních scénářů, které je možné přiřadit do týdenních scénářů. TaHoma umožňuje propojení s několika čidly. Například pro každé čidlo je možné nastavit limitní hranici. Pokud je aktuální stav pod nebo nad touto hranicí, je možné nastavit automatický scénář. Snadná a komfortní obsluha a nastavení systému pomocí PC/iPadu. Přehledné: každý výrobek může být individuálně pojmenován. Jednotlivé výrobky mohou být přiřazeny do místností / pater. Kompatibilní se všemi přijímači io-homecontrol® a RTS.

Výhody:

  • Centralizace všech připojených zařízení
  • Vizualizace stavu v reálném čase
  • Vzdálené ovládání řízení přes internet pomocí telefonu
  • Kompatibilní s RTS a io homecontrol produkty.
  • KMožnost nastavení denních a automatických scénářů.

KOMPLETNÍ SERVIS ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK, VRAT, OKEN A DVEŘÍ

NABÍZÍME VÁM ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS GARÁŽOVÝCH VRAT

Situaci zhodnotíme a navrhneme vám vhodné řešení.

Zavolejte 775 300 489
Kontaktujte nás

OKNA

plastová, dřevěná, hliníková

DVEŘE

plastové, dřevěné, hliníkové

VRATA

garážová, sekční, posuvná

STÍNĚNÍ

rolety, žaluzie, clony

KONTAKT

váš DODAVATEL OKEN, DVEŘÍ, GARÁŽOVÝCH VRAT A STÍNICÍ TECHNIKY

Martin Stehno

IČ: 76137252

realizace webu: signall.cz